Dla Was

 

IMG_0052Sesja narzeczeńska

Zdjęcia we dwoje wykonane w Waszym ulubionym miejscu lub innej romantycznej okolicy. Będziecie mieli możliwość poznania i przetestowania mnie. – 300 zł

 

Reportaż ślubny

Fotografie, które wykonam w tym najważniejszym dniu. Mogę być z Wami od przygotowań do weselnych oczepin – Wy decydujecie. W tym czasie staram się być możliwie najmniej widoczny i nie ingerować w Waszą uroczystość. Dzięki temu zdjęcia są naturalne i pozbawione sztucznych ujęć. – od 1200 zł.

 

Sesja plenerowa

Po ślubie umawiamy się na dogodny termin i jedziemy w ciekawe, urokliwe miejsca, gdzie kontrolując wszystkie warunki tworzę z Wami niepowtarzalne kadry. Możemy nawet pojechać gdzieś dalej i połączyć sesję z np. podróżą poślubną. – od 600 zł.

 

IMG_5215Sesja rodzinna, dziecięca, brzuszkowa

Zapraszam Was z dziećmi i rodziną na pamiątkowe zdjęcia w plenerze lub innym miejscu. Zdjęcia przyszłych mam i kochanych brzuszków to również niepowtarzalna pamiątka. – 300 zł

 

Inne uroczystości i okazje

Chrzest, komunia święta, urodziny czy każda inna uroczystość, którą chcielibyście uwiecznić na zdjęciach. – od 300 zł

 

Powyższy podział i cennik jest dość umowny. Jestem elastyczny i gotowy każdą ofertę dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto oferuję Wam również odpowiednią oprawę do wykonanych zdjęć. Może to być album z wklejanymi zdjęciami lub fotoalbum z wydrukowanymi fotografiami wykonany według mojego projektu. Ich wielkość i ilość dostosujemy do Waszej wizji. Oprócz albumów otrzymacie zdjęcia na płycie DVD oraz prezentację z podkładem muzycznym. Fotografie, które Wam dostarczę będą starannie opracowane podczas obróbki graficznej i wyretuszowane, a ich ilość precyzyjnie ustalimy w umowie.

 Cofnij