Marcin

Witam serdecznie
Mam na imię Marcin i chcę powiedzieć Wam kilka słów o sobie. No może więcej niż kilka ….
Fotografii nauczyłem się sam, podobnie jak wielu innych rzeczy. Jestem samoukiem, co nie znaczy nieukiem. Cały czas czuję niepokój, że mogę nauczyć się więcej, że ciągle jest tyle do poznania. Nie mogę dostrzec mety i powiedzieć sobie dość – wiem już wszystko. To powoduje, że każda sytuacja, w której wraz z aparatem spotykam się z Wami i chwytam Wasze emocje, jest dla mnie nowym wyzwaniem.
Praca, która przynosi satysfakcję to duży komfort. Ja mam to szczęście, że robiąc zdjęcia jednocześnie realizuję siebie, czy to w wolnych chwilach pielęgnując swoją pasję, czy utrwalając Wasze kruche wspomnienia. Dlatego zawsze gdy naciskam spust migawki, robię to z pełnym zaangażowaniem, myśląc o tym, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.
Zdjęcia to dla mnie przede wszystkim emocje i ulotne momenty.  Tego szukam patrząc przez wizjer aparatu. Nie robię niezliczonej ilości nudnych, banalnych i powtarzalnych ujęć. Wolę zaoferować Wam nie tysiąc, a sto zdjęć, których długo nie zapomnicie. Jestem perfekcjonistą, starannie selekcjonuję wykonane fotografie i pracuję później drobiazgowo nad nimi w komputerze.
W pracy wykorzystuję sprzęt marki Canon i jasne obiektywy, dające komfort fotografowania w trudnych warunkach panujących w kościele, sali weselnej, czy nawet na plenerze. Wiem, że dla Was liczy się efekt końcowy, dlatego stale dbam o to, żeby sprzęt którym się posługuję, był na możliwie najlepszym poziomie i korzystał z najnowszych rozwiązań jakie daje nam współczesna technika.
Zapraszam Was do świata Waszej fotografii, gdzie ulotne wspomnienia zostaną z Wami na dłużej.

 Cofnij