Opinie par młodych

 Cofnij

Referencje

 1. Ania i Marcin

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i co najważniejsze…. uśmiech, który bardzo przydaje się w tym jakże stresującym momencie. Chwile uchwycone na Jego zdjęciach wzruszają, bawią i na długo pozostają w pamięci. To nie jest po prostu fotograf…. To TEN FOTOGRAF!!!!!!

 2. Magda i Filip

  Marcin jest świetnym fotografem. Wykonał dla nas zdjęcia, które chcieliśmy mieć. Jeśli dał sobie z nami rade podczas sesji to z każdym też sobie poradzi! Jest cierpliwy i dąży do celu – nawet za cenę pobudki o 5 rano. Śliczna pamiątka na całe życie – nie wierzycie – obejrzycie galerie Marcina.
  To tyle! 😉

 3. Martyna i Robert

  Długo czekaliśmy na Ten dzień i bardzo zależało nam na tym, żeby mieć później pamiątkę na całe lata w postaci pięknych zdjęć. Nasz fotograf nie zawiódł tych oczekiwań. Polecamy Marcina wszystkim parom, które zastanawiają się nad wyborem fotografa. Pozdrawiamy 🙂

 4. Emilia i Jacek

  Marcin jest świetnym fotografem – zawsze pełen zaangażowania i taktu. Efekty jego pracy, które zobaczyliśmy przerosły nasze oczekiwania. Teraz polecamy go wszystkim, którzy pytają nas o fotografa i Wam także.

Leave a reply

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.